dovolená

ID: 867028

POZNÁVACÍ OKRUH TUNISKEM

Termín: Není vybrán.

  • Česky mluvící delegat
Poloha

Nabeul - Hammamet - Port El Kantaoui - Sousse - Monastir - Kartágo - Bardo - Kairouan - Tozer - Chott EL Jerid - Douz - Matmata - Djerba - Gabes - El Jem

Program zájezdu

1. den: Praha - Tunisko
Odlet z Prahy, přílet do Tuniska, transfer do hotelu na úrovni 3, ubytování a strava dle příletu do destinace.

2. den: Nabeul - Hammamet - Port El Kantaoui - Monastir - Sousse
Prohlídka města Nabeul spojená s návštěvou keramické dílny, následuje přejezd do bývalého rybářského městečka Hammamet a prohlídka jeho staré části. Přesun do malebného přístavu Port El Kantaoui, oběd, návštěva mauzolea prvního prezidenta Habiba Bourghibu v Monastiru, prohlídka staré části města Sousse. Ubytování v hotelu na úrovni 3.

3. den: Tunis - Kartágo - Sidi Bou Said - Muzeum Bardo
Po snídani odjezd do hlavního města Tunis. Pokračování do Kartága, návštěva pahorku Brysa a prohlídka archeologických vykopávek Římany zničeného města. Po prohlídce Kartága návštěva romantické vesničky Sidi Bou Said. Po obědě návštěva centra hlavního města Tunis. Ubytování a večeře v hotelu na úrovni 3.

4. den: Sousse - Kairouan - Tozeur
Po snídani odjezd do svatého města Kairouan, návštěva výrobny koberců, foto Velké Mešity Okba ibn Neffa v Kairouanu. Pokračování do Gafsi na oběd. V Tozeuru za poplatek vyjížďka terenními vozy do horských oáz Chebika a k vodopádu v Tamerza. Ubytování a večeře v Tozeur v hotelu na úrovni 3.

5. den: Tozeur - Chott El Jerid - Douz
Po snídani odjezd a prohlídka velké oázy v Tozeuru, za poplatek projížďka kočáry, návštěva parku vzniku světa Chak - Wak. Přejezd přes největší tuniské solné jezero Chott El Jerid se za zastávkou na fotografování. Po obědě za poplatek projížďka na velbloudech nebo kočáry v písečných dunách sahary v Douz. Ubytování a večeře v hotelu na úrovni 3.

6. den: Douz - Matmata - Djerba
Po snídani odjezd do Matmaty, kde si prohlédnete unikátní berberská obydlí. Po obědě pokračování římskou cestou na ostrov Djerba. Za poplatek návštěva krokodýlí farmy. Ubytování a večeře v hotelu úrovni 3.

7. den: Djerba - Gabes - El Jem - Sousse
Po snídani plavba trajektem z ostrova Djerba do Gabesu a návštěva tržnice proslulou prodejem henny. Po obědě pokračování do El Jemu a prohlídka římského kolosea jednoho z nejzachovalejších na světě. Transfer do Sousse, ubytování a večeře na úrovni 3.

8. den: Sousse - Praha
Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Upozornění: Poplatky za extra výlety se platí průvodci na začátku poznávacího okruhu.Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob. Ubytování na Djerbě může být nahrazeno pobytem v Zarzisu nebo v Matmatě.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 7 noclehů ve 3 hotelech s plnou penzí během okruhu, popsaný program s výjimkou fakultativních služeb, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, transfery klimatizovaným autobusem, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč/pobyt/dospělá osoba a 349 Kč/pobyt/dítě do 18 let, fakultativní služby. Pobytová taxa splatná na hotelové recepci dle kategorie hotelu, týká se osob starších 12 let a maximálně se bude počítat 7 nocí. 3 hotely - 2DT/noc 4 a 5 3DT noc.

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Exim Tours, a.s. IČO: 45312974
Vytvářím objednávku...