dovolená

Informace o CA

O NÁS

Cestovní agentura byla založena v květnu 2002, prodáváme zájezdy českých i německých (ověřených a pojištěných) cestovních kanceláří. Výhodou cestovní agentury je, že máte všechny kanceláře na jednom místě a nemusíte obíhat pořádající cestovní kanceláře. Naše ceny jsou shodné. U NÁS NEPLATÍTE NIC NAVÍC. Při změně ceny u partnera, měníme cenu i my. Pokud máte nárok na nějakou slevu u pořádající cestovní kanceláře, (např. věrnostní, slevu stálého zákazníka či jiné slevy) můžete je uplatnit i u nás. Vyřídíme za vás i příspěvek od zaměstnavatele.

Naše CA nabízí zájezdy stejně tak, jako veké internetové agentury, např. INVIA, e-travel, zajezdy.cz, new-travel apod.

U NÁS JE VŠAK VÝHODOU OSOBNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU Z VÁS.

Naše služby využívá spousta stálých klientů, každoročně přibývají noví klienti, kteří si vybírají svou letní i zimní dovolenou, wellness pobyty, poznávací zájezdy, zájezdy za exotikou a eurovíkendy po celý rok. Můžete nás navštívit také při hledání letenek do celého světa nebo jízdenky na autobus od STUDENT AGENCY.

K leteckým zájezdů nabízíme parkování u letiště za zvýhodněnou cenu.

Pokud si nepřejete sjednat cestovní pojištění od pořádající cestovní kanceláře, můžeme vám nabídnout cestovní pojištění od ČSOB pojišťovny.

Vytvářím objednávku...