dovolená

ID: 773099

Spa resort Tree of Life ****

Termín: 19.12. (Čt) - 20.12. (Pá) 2019

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 2 450 Kč

  • Wellness
Poloha
Tree of Life**** je vyhledávaný hotel v Lázních Bělohrad a je postaven v příjemném prostředí na břehu rybníka a dubové aleje.
Vybavení
Restaurace Vernissage, restaurant Romantica, Exotic Spa a wellness s bazénem. Prosklené kolonádní chodby propojují interiér s bambusovou zahradou a nabízí dostatek světla ve všech prostorách. Kvalita a úroveň poskytovaných procedur je postavena na dlouholetých zkušenostech a znalostech rehabilitace a tradičního lázeňství a na místní přírodní slatině s léčebnými vlastnostmi. Garantem kvality péče je proškolený a zkušený personál v čele s lékaři, fyziotarapeuty a nutričními specialisty.Portfolio obsahuje více jak 50 procedur - rehabilitační a elektroléčbou počínaje a aplikací přírodní slatiny, vodoléčbou a masážemi konče. Slovo beauty znamená svěží a vitální pleť a zdravou pokožku celého těla. K ošetření obličeje se používá kompletní řada německé kosmetiky BABOR.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje De luxe (30m2), balkon, koupelna s WC, bidet, klimatizace, TV-SAT, trezor a minibar. Hotel nabízí i ubytování v prostorných apartmánech s obývací částí a kuchyňským koutem.
Stravování
Dle programu - bohatý teplý i studený bufet. Kuchyně je zaměřená na lehká a zdravá jídla mezinárodní kuchyně i na moderní varianty tradičních českých pokrmů.
Středisko
Lázně Bělohrad
Tipy pro správnou volbu
- příjemné luxusní prostředí - velký výběr procedur - i pro náročného hosta - krásné okolí s možností vycházek
Ubytovani dle programu
Parkování, lázeňský poplatek, volný vstup do Organic Spa ( sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina) a hotelový bazén zdarma. Ve Spa resortu Tree of Life je nástup na pobyt ve 13:00 a odjezdy v 11:00 hod.
Upozornění
Do prostoru Organic Spa mají přístup pouze osoby starší 10 let. Osoby do 15 let věku mají vstup povolen pouze za doprovodu dospělé osoby. Toto omezení slouží k zajištění klidu pro relaxaci hostů. Pro využití celého prostoru s dětmi nebo privátně je možné využít pronájmu celého Organic Spa. Domluva je možná na recepci hotelu. Do whirlpoolu a bazénu musí mít malé děti koupací kalhotky, které je možné zakoupit na wellness recepci.
Nabídka programů


NOVÝ BALÍČEK JARNÍ DETOXIKAČNÍ POBYT V TREE OF LIFE Období: 14.04.- 29.05.2019 2x ubytování 2x polopenze (formou bohatého bufetu) 1x detoxikační peeling Alqvimia, 1x regenerační koupel, 1x detoxikační zábal, 1x parafínový zábal na ruce,  1x oxygenoterapie, 1x lekce jógy nebo rekondiční cvičení, volný vstup do hotelového bazénu, volný vstup do Organic and Garden Spa, volný vstup do Fitness, internet, 1x parkovací místo, lázeňský poplatek.

SPA VÍKEND 2x ubytování 2x polopenze - bufet Program: volný vstup do hotelového bazénu, volný vstup do zóny Organic Spa .

VŠEDNÍ DNY V LÁZNÍCH 4x ubytování 4x polopenze formou bufetu Program: 1x aroma masáž, 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet, 1x regenerační zábal na vodním lůžku, 1x přírodní slatinný obklad, 1x regenerační přísadová koupel, 1x indická masáž hlavy, 2x oxygenoterapie, volný vstup do bazénu a Organic Spa.

LUXUSNÍ DÁREK PRO ŽENY 2x ubytování, 2x plná penze formou bohatého bufetu Program: 1x Ájurvedská tělová masáž, 1x Rassul - marocká parní lázeň, 1x kosmetické ošetření obličeje BABOR, 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet, 1x oxygenoterapie dle prof. Ardenna, 1x indická masáž hlavy, 1x tělový peeling THALGO.

LUXUSNÍ DÁREK PRO MUŽE 2x ubytování, 2x plná penze formou bohatého bufetu Program: 1x klasická masáž celého těla, 1x zábal z přírodní slatiny, 1x indická masáž hlavy, 1x Rassul - marocká koupel, 1x koupel Modrá laguna, 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet, 1x oxygenoterapie  dle prof. Ardenna. 

VÍKENDOVÁ REGENERACE 2x ubytování, 2x polopenze formou bohatého bufetu, 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet, 1x přírodní slatinný obklad, 1x parafínový zábal rukou, 1x hydromasážní koupel, 1x oxygenoterapie dle prof. Ardenna. 

VÁNOČNÍ POBYT 5 nocí, plná penze (bufet), Adventní koncert, Ježíškova dílna (zdobení perníčků, dekorace, vánoční zvyky atd.), slavnostní večeře na Štědrý den, dárek pod stromečkem - klavírní doprovod Honzy Jareše, Štěpánská zábava - tanec, 1x vánoční koupel, 1x Marocký Rassul, 1x aroma masáž zad a šíje s vůní čokolády, 1x oxygenoterapie, 1x parafínový zábal rukou, lázeňský poplatek, volný vstup do Organic Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina), volný vstup do fitness a hotelového bazénu.

SILVESTROVSKÝ POBYT 4 noci, plná penze (bufet), 28.12.2019 taneční večer s živou hudbou, 29.12.2019 večerní koncert, bohatá silvestrovská rautová večeře včetně nápojů ( od 18:00 do 21:00 hod.), Silvestrovský večer ve stylu Golden Tree: taneční večer s živou hudbou, foto koutek, taneční vystoupení, barmanská show, noční pohoštění formou bufetu do 23:00 hod., ohňostroj, půlnoční přípitek, Novoroční dopolední brunch od 9:00 do 14:00 hod. Balíček procedur: 1x přísadová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x hydrojet. Volný vstup do Organic and Garden Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina, venkovní vířivka), volný vstup do fitness, volný vstup do hotelového bazénu, Wi-Fi, lázeňská taxa, parkovací místo pro 1 auto.

 
Informace
Parkování, lázeňský poplatek, volný vstup do Organic Spa ( sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina) a hotelový bazén zdarma. Ve Spa resortu Tree of Life je nástup na pobyt ve 13:00 a odjezdy v 11:00 hod.
09.12. (Po) - 11.12. (St) 2019 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj- Dospělý - lůžko (Spa víkend - všední dny) další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 900 Kč
Vybrat termín
Dvoulůžkový pokoj- Dospělý - lůžko (Luxusní dárek pro muže) další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-6 700 Kč
Vybrat termín
09.12. (Po) - 13.12. (Pá) 2019 - 5 dní, 4 noci
Dvoulůžkový pokoj- Dospělý - lůžko (Všední dny v lázních)
Polopenze
Vlastní
-9 500 Kč
Vybrat termín
09.12. (Po) - 14.12. (So) 2019 - 6 dní, 5 nocí
Dvoulůžkový pokoj- Dospělý - lůžko (Seniorský pobyt)
Polopenze
Vlastní
-9 650 Kč
Vybrat termín
09.12. (Po) - 16.12. (Po) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj- Dospělý - lůžko (Hotelové ubytování s polopenzí)
Polopenze
Vlastní
-17 150 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoLázně Bělohrad
HotelSpa resort Tree of Life
Dvoulůžkový pokoj- Dospělý - lůžko (Hotelové ubytování s polopenzí)
Termín19.12.2019 - 20.12.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Vytvářím objednávku...